• obce a města
  • parkové osvětlení

Veřejné osvětlení je nedílnou součástí našeho každodenního života. Cestu do práce za ranního šera nám osvětlují pouliční lampy a večer při usínání se zrcadlí odlesk jejich světla na tmavé obloze. Každý objekt, ulici či park osvětlíme tak, aby svítidla neoslňovala, ale zajistila vždy příjemnou a bezpečnou cestu do vašich domovů.

Dokážeme osvětlit všechny typy venkovních prostor ve městě a obci, ať jsou to veřejné komunikace, náměstí, parky, kostely, pomníky/sochy, ale i sportoviště, dětská hřiště, pěší a cyklo stezky, přechody pro chodce, nádvoří a další prostory. Pro jednotlivé zakázky zpracováváme kompletní světelně - technické řešení včetně projektové dokumentace. Součástí naší nabídky jsou i komplexní systémy pro řízení a regulaci VO pro SMART CITY řešení a BIODYNAMICKÉ osvětlení.

V segmentu veřejného osvětlení nabízíme širokou škálu výrobků v konstrukčně a technologicky propracovaném provedení. Od technologicky jednodušších typů, kde je kladen důraz hlavně na jednoduchost a nízkou pořizovací cenu osvětlení až po svítidla s vysokou účinností a nadstandardně dlouhou životností. Nabízený sortiment zahrnuje svítidla pro uliční osvětlení všech kategorií, od svítidel pro parky až po provedení vhodné do památkových zón v historizujícím designu. Všechny produkty mají špičkové světelné parametry, dlouhé životnosti jednotlivých modelů a nadstandardní záruky.

Břestek
Realizace: 2018
Koryčany
Realizace: 2018
Rýmařov
Realizace: 2020
Strážné
Realizace: 2018
Zákupy
Realizace: 2019
Osvětimany
Realizace: 2018
Chýně
Realizace: 2020
Bouzov
Realizace: 2020